Yaşlanma ve Kırışıklık Önleyici Kremler

Bayanlar yıllar geçse de güzelliklerinden ödün vermek istemezler ve zamana meydan okumak için ellerinden geleni yaparlar. Fakat yaş ilerledikçe yılların verdiği yorgunluğun geri dönüşü olarak yaşlanma belirtileri ve kırışıklıklar göz çevrelerinde belirginleşmeye başlar. Kırışıklıktan kurtulmanın estetik gibi çözümleri var fakat bir çok bayan bıçak altına yatmaya cesaret edemez. Sizinle son zamanlarda duyduğum ,araştırmasını yaptığım ve olumlu yorumlarla karşılaştığım  bir ürünü paylaşmak istiyorum: Alicia Kremleri. Bu kremi ve nasıl kullanıldığını, faydalarını anlatacağım.

Yaşlanma ve Kırışıklık Önleyici Kremler

Öncelikle nedir Alicia Krem diye başlayalım

Sadece Küba’da üretilen bu yaşlanma karşıtı krem daha sonra Türkiye’de de satılmaya başlandı. İçeriğinde cildin yenilenmesini ve yapılanmasını sağlayan maddelerle gözle görülür değişimler yaratan bu krem 3’lü set olarak karşımıza çıkmakta.

Alicia Krem’i Faydaları ve İçeriği Nelerdir?

Cildinizin sağlıklı olması için en başta doğru temizlemeli ve nemlendirmelisiniz. Alicia Krem içerisinde bulunan maddeler sayesinde hücre yenilemesi yaparak kırışıklıkları ve ince çizgilerin yok olmasına yardımcı oluyor. Lipozom içeren jeli, gece kremi ve propolis içeren göz kremiyle sizde 3 adımda sağlıklı ve genç görünüme sahip olabilirsiniz

  1. Nemlendirici Lipozom Jeli:

    Cildin nemlenmesi cilt bakımı için en önemli unsurdur ve bu jel lipozom olarak zengin olduğu için cildinizin nemlenmesine yardımcı olacaktır. Jeli kullanmadan önce cildinizi iyice temizlemeniz gerekmekte. Arındırdığımız cildinize jeli uyguladığınızda gözeneklere nüfuz ederek cildinizin parlak ve ışıl ışıl bir görüntüye sahip olmasını sağlayacaktır.

  2. Plasenta ve Aloe Özlü Gece Kremi:

    Setin asıl kahramanı işte bu gece kremi. Cildin onarılmasını sağlayan özündeki enzimler sayesinde hücreleri yenileyen ve gençleştiren plasenta dediğimiz maddeyi içermekte. Aslında bu madde bildiğimiz yumurta akında bulunan madde. Aloe özü ve plasenta içeriğiyle cildinizin pürüzsüz görünmesine yardımcı olur.

  3. Propolis İçeren Göz Kremi:

    İçeriğindeki propolis maddesiyle göz çevresindeki kırışıklığın yok olmasına, sıkılaşmasında ve elastikiyetinin normale dönmesini sağlayarak sağlıklı görünüme kavuşmasını sağlar.

Ayrıca kremlerin kokusu da hoşunuza gidecektir. Doğru ve düzenli kullandığınızda Alicia Krem’in etkilerini kısa sürede fark edeceksiniz. Sağlıklı, pürüzsüz bir cilde sahip olacaksınız.

Hakkında admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir