İstanbul’un En Ünlü Sosyete Pazarları ve Adresleri

2021 yılı kışını yaşadığımız şu günlerde, ev hanımları evlerinin tüm eşyalarını, çocuklarının tüm kıyafetlerini, okul ihtiyaçlarını, genç kızların çeyizliklerini en uygun fiyatlara aldıkları ve giyim ve ev eşyası konusunda çeşitli markaları en ucuz fiyatlardan buldukları sosyete pazarları İstanbul’da da büyük ilgi görmektedir.

İstanbul Sosyete Pazarları

Hemen hemen her kesimden müşteriyi kendine çeken İstanbul Sosyete Pazarları günümüz şartlarında herkesin tercih ettiği alışveriş merkezleri haline geldi.

Siz bayanlar için İstanbul Sosyete Pazarlarının adreslerini ve nerelerde hangi günlerde kurulduklarını araştırdık. Hepinizin bütçesine uyacak, aradıklarınızı bulacağınız pazarlarda keyifli alışverişler yapabilirsiniz.

Sosyete Pazarları Hangi Gün Nerede?

Çarşamba günleri İstanbul Yeşilköy’de kurulan Çarşamba Pazarı her kesimden müşteriye hitap etmekte olup, kış mevsiminde üstü de kapatılarak, soğuktan ve yağmurdan sizleri koruyacak kapalı bir Pazar yeri özelliğine sahiptir.  Pazar alışverişinde ünlü isimleri de burada alışveriş yaparken görmeniz mümkün.

Salı ve Cumartesi günleri ise Pazartürk Pazarı Bahçeşehir’de kurulmakta olup, markalara ait tüm kıyafetleri en uygun fiyata buradan satın alabilirsiniz.

Cumartesi günü yine Ihlamur Kasrı’nın karşı tarafında Beşiktaş Pazarı kurulmakta olup, kaliteli ve birbirinden şık kıyafetlerinizi Cumartesi gezmesine çıktığınızda buradan alabilirsiniz.

Perşembe günleri ise Anadolu Yakası’nda Erenköy Pazarı kurulmakta olup, hem bütçenize uygun, hem de marka ve kaliteli ne ararsanız Perşembe pazarında bulabilirsiniz.

Cumartesi günleri ise Bakırköy Metro’sunun yanında açılan Cumartesi pazarında bir pazarda ne bulabilecekseniz hepsini en uygun fiyata ve çeşitli kalitelerde bulabilirsiniz.

Bostancı Pazarı ise bilinen eski bir pazardır. Şenesenevler’de kurulan bu Bostancı Sosyete Pazarı hem çok merkezi bir yerde ulaşımı kolay hem de çok uygun alış veriş yapabileceğiniz bir ortamdır.

Anadolu Yakası Sosyete Pazarları

İstanbul’da Anadolu Yakasında oturan bayanların ise kolaylıkla gidip alışverişlerini yapabileceği Çubuklu Pazarı, Beykoz Sosyete Pazarı bulunmaktadır.

Şişli Pazarı ise Antikalardan tutun da organik ürünlere kadar her türlü seçeneği alış veriş imkanını içinde barındıran sizlere sunan bir Pazar olup haftanın 3 günü Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri sizleri beklemektedir.

Fındıkzade Pazarı hem ucuz, hem kaliteli ve güzel ürünlerle sizleri buluşturmaya hazırdır.

Şişli Sosyete Pazarı Nova Baran Center içinde kurulmakta olup Pazar içerisinde bir çok firma ve ürünleri yer almaktadır. 19 Mayıs Mahallesi Nova Baran Plaza’da kurulan Sosyete Pazarına ulaşabilmeniz için sizlerle telefon numarasını da paylaşmak istiyorum. 0212 234 8019-20-21 no’lu telefonlardan ulaşabilir ve geniş bilgi alabilirsiniz.

İstanbul’lu bayanlara şimdiden keyifli alışverişler dileriz.

Hakkında admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir