Yeni Başlayanlar İçin Mükemmel Bomba Kaşları Nasıl Elde Edilir

Harika kaşlar gözlerinizi çerçeveleyin ve yüzünüz için doğal ve çekici bir odak noktası oluşturun. Bununla birlikte, yıldız kaşlarına ulaşmak, üstlenilmesi zor bir başarı olabilir. Doğal olmayan şekilde koyu olan ve cadı gibi görünen kaşlara veya kalem inceliğinde olan ve olmasanız bile sürekli şaşırmış görünmenize neden olan kaşlara sahip olmak kolaydır. Kaşlarınıza ürün uygulamak göz korkutucu ve korkutucu bir iş gibi görünebilir çünkü kaşlarınızı mahvettiğinizde bu genellikle çok açıktır. Ancak kaşlarınızı mükemmelleştirmek, günlük makyaj rutininizin en korkutucu kısmı olmak zorunda değil. Bunun yerine, aslında oldukça basit olabilir ve görünüşünüzü sonsuza kadar değiştirebilir.

yapmanın beş harika yolunu keşfetmek için okumaya devam edin. bomba kaşlara ulaşmak kaş sanatına yeni başlayan biri olarak.

1. Kaşlarınızı Doldurun

Kaşlarınızı astarlamak önemli bir adımdır. kaş makyajı Her gün kaşlarına ürün uygulayan makyaj uzmanları tarafından bile sürekli olarak göz ardı edilen süreç. Ancak kaşlarınıza makyaj yapmadan önce tıpkı yüzünüz ve göz kapaklarınız gibi astarlanması gerekir. Ürünü sürmeden önce kaşlarınızı astarlamak, makyajın pürüzsüz ve eşit bir şekilde kaymasını ve uygulama sürecinde göz kapaklarınıza ve yanaklarınıza minimum düzeyde serpilmesini sağlar. Ayrıca, göz kapaklarınızı astarlamak, kaş makyajınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olur ve gün geçtikçe solup erimesini ve kaybolmasını önler.

Yeni Başlayanlar İçin Mükemmel Bomba Kaşları Nasıl Elde Edilir

üzerinden

Ne yazık ki, pek yok kaş astarları piyasada bulunanlar ve sunulanlar özellikle popüler veya yaygın değildir. Bununla birlikte, göz farı astarları bol miktarda bulunur ve birçoğu kaşlarda da kullanılabilir. Etkili bir kaş astarı olarak iki katına çıkan harika bir göz farı astarı, Urban Decay Primer Potion in Original’dır. Orijinal Urban Decay Primer Potion berraktır ve ürünün tüm gün yerinde kalmasına yardımcı olur. Urban Decay astar iksirinin diğer tonları, göz farı astarları kadar harikadır, ancak Orijinal renk tonu kadar net değildirler ve kaşlara uygulandığında doğal görünmeyebilirler.

2. Ürünlerinizi Seçin

Aralarından seçim yapabileceğiniz sayısız kaş ürünü var. Hangi ürünleri kullanacağınız doğal kaş kalınlığınıza, renginize ve beceri seviyenize bağlıdır. Yeni başlayanlar için kaş tozları ve şeffaf jeller harika bir yoldur. Kaş tozlarının kullanımı sıvı, renkli jel veya krem ​​kaş ürünlerinden daha kolaydır çünkü bunların kontrolünü sağlamak daha kolaydır ve bir pudra kullanırken kaşlarınızı çok koyu veya kalın yapmak daha zordur.

Harika bir kaş pudrası Anastasia Beverly Hills Kaş Pudrası İkilisidir. Bu pudra, farklı kaş renkleri için on bir renkte mevcuttur ve her ürün, kolayca taşınabilir bir kompakt içinde iki farklı kaş pudrası ile birlikte gelir. Toz bulaşmaz ve doğal kaşlarınızı geliştirmek için mükemmel bir özel renk oluşturmak için iki ayrı renk karıştırılabilir ve birleştirilebilir.

s929778-ana yakınlaştırma

Kaş pudrasını uyguladıktan sonra, saçlarınızı yerinde tutmak ve üründe mühürlemek için şeffaf kaş jeli ile görünümünüzü tamamlamalısınız. Mükemmel bir kaş jeli, Anastasia Beverly Hills Brett Brow Arch-Control Gel’dir (18,00 $). Bu kaş jeli pürüzsüz bir tutuş sağlar ve mükemmel bir sonuç için kaşlarınızı hafifçe koyulaştırır.

3. Doğru Gölgeyi Bulun

Yanlış gölgeli kaş ürünleri uygularsanız, kaşlarınız ya çok koyu ya da solgun ve kireçli görünebilir. Neyse ki, hemen hemen her kaş ürününün doğru tonunu seçmek için yararlı kurallar var.

Yeni Başlayanlar İçin Mükemmel Bomba Kaşları Nasıl Elde Edilir

üzerinden

Renkli kaş jeli kullanıyorsanız, her zaman doğal kaş renginize mümkün olduğunca yakın bir ton kullanmalısınız. Kaş pudrası için, kaşlarınızı belirginleştirmek ve vurgulamak için doğal saç renginizden iki ton daha koyu bir renk kullanın. Kaş kalemi ve kremi kullanırken, kaşlarınızın çok dramatik veya doğal olmayan şekilde koyu görünmesi kolaydır. Bunun olmasını önlemek için, daha yumuşak, daha doğal bir görünüm elde etmek için doğal kaş kılınızdan bir ton daha açık bir renk seçin.

4. Vurgu ile Çevreleyin

Kaşlarınızın etrafındaki belirli alanları vurgulamak, kaşlarınızı tanımlamanın ve kaşlarınız ile cildinizin geri kalanı arasında pürüzsüz bir kontrast oluşturarak onları yüzünüzün odak noktası haline getirmenin harika bir yoludur. Kaşlarınızı öne çıkarmak, kaşlarınızın kesin şeklini ve doğal kemerini sergilemenize de yardımcı olabilir. Kaşlarınızın çevresini belirginleştirmek aslında doğrudan kaşlarınıza ürün uygulamayı içermese de günlük kaş makyaj rutininizin bir parçası olmalıdır.

GözRenkKonturİnceleme

üzerinden

Kaşlarınızın etrafındaki alanları vurgulamak için sıvı bir aydınlatıcı veya inci tonunda bir vurgulayıcı çubuk kullanın. Vurgulayıcıyı kaş kemiğinizin üzerinden geçirin ve alnınızın kaşınızın hemen üzerindeki bölgesine doğru takip edin. Vurgulayıcıyı kaş kıllarınıza sıkışmadan kaşınıza doğru içe doğru karıştırdığınızdan emin olun.

Bir fosforlu kalem için pazardaysanız, kaşlarınızın etrafındaki alanları vurgulamak için kullanmak için harika bir şey, hafif, ışıltılı bir inci şampanya tonu olan Natural 100’de çok yönlü Burberry Eye Color Contour Sculpt & Smoke Pen’dir.

5. Karıştırmayı Unutmayın

Ürünü kapsamlı bir şekilde uyguladıktan sonra kaşlarınızın sahte ve Barbie gibi (iyi bir şekilde değil) görünmesi doğaldır. Bu çekici olmayan sahte görünüm, birçok insanı kaşlarına ürün koymaktan korkutuyor. Ancak düzeltilmesi son derece kolaydır. İhtiyacınız olan tek şey, makyajın onlara verdiği daha koyu tanımı korurken kaşlarınıza daha doğal bir görünüm kazandırmak için biraz karıştırmak.

Yeni Başlayanlar İçin Mükemmel Bomba Kaşları Nasıl Elde Edilir

üzerinden

Kaşlarınız gözünüzün iç köşesine yakın yerlerde daha açık renkli olmalı ve gözünüzün dış köşesine yaklaştıkça koyulaşmalıdır. Sahte görünen kaşların ortak suçlusu, gözünüzün iç köşesine yakın aşırı koyu bir kenardır. Kaşınızın, doğrudan gözünüzün iç köşesinin üzerinde ve burun kemiğimizin yanında bulunan alanı çok koyuysa, sahte ve doğal olmayan görünen yanındaki deri ile çekici olmayan, çok keskin bir kontrast oluşturabilir. Kaşlarınızı karıştırırken, en iyi sonuç için odaklanmak istediğiniz alan burasıdır.

Kaşlarınızın iç kenarını dışarı doğru karıştırmak için bir kaş spoolie fırçası kullanın ve oradaki rengi açıklığa kavuşturun ve yanındaki tenle daha doğal bir şekilde karışmasını sağlayın. Mükemmel bir kaş biriktirme fırçası, Benefit Cosmetics Angled Brow Brush & Spoolie’dir (20,00 $). Bu fırça çift uçludur ve ayrıca sıvı, krem ​​ve toz kaş ürünlerini uygulamak için mükemmel olan açılı bir fırça içerir.

6. Simetriyi Zorlamayın

Yüzün simetrik değil ve olması da gerekmiyor. Aynı gerçeklik kaşlarınız için de geçerlidir. Kaş makyajına yeni başlayanların çoğu, kaşlarına yakından baktıklarında ve birinin diğeriyle uyuşmadığını fark ettiklerinde çıldırırlar. Bununla birlikte, kaşlarınızı simetrik hale getirmek için kaş ürününü kullanmaya çalışmak, sadece birinin (ve büyük olasılıkla ikisinin) doğal görünmemesine neden olacaktır.

Pinterest'te Bomba Kaşlar

Kaşlarınızın simetrisini zorlamaya çalışmak yerine, farklılıklarını kabul edin ve onları kucaklamayı öğrenin. Kaş makyajını uygularken her bir kaşınızı ayrı birer varlık olarak görün. Eyelinerın her iki tarafını veya konturunu kusursuz bir şekilde elde etmek için aynanın karşısında saatlerce vakit geçirmeye alışmış olanlar için alışmak biraz zaman alsa da, her bir kaşınızın olduğu gibi olmasına izin vermek önemlidir. onları olmadıkları bir şeye dönüştürmek.

Yeni Başlayanlar İçin Mükemmel Bomba Kaşları Nasıl Elde Edilir

Meggan’dan makyaj

Ürünü kaşlarınıza uygularken, diğer kaşınızla aynı olmasa bile her bir kaşınızın doğal şeklini ve kalınlığını takip edin. Kaşlarınız belirgin ve doğal göründüğü sürece simetrik görünmemesi önemli değil.

Kaş makyajını yapmak bu kadar stresli olmak zorunda değil. Bu gönderideki ipuçlarını kullanarak, kaş makyajı minimum çaba ve sıfır hayal kırıklığı ile doğal görünen mükemmel şekillendirilmiş ve tanımlanmış kaşlar oluşturun.

Bu gönderiyi beğendiyseniz, neden arkadaşlarınızla paylaşmıyorsunuz? Ve nicedesigns.com’da daha fazla güzellik tüyosu bulun!

Bomba Kaşları öğreticisi

https://www.prettydesigns.com/get-bomb-brows-beginners/Bomb%20Brows%20%20eğitici
Bomba Kaşları öğreticisi

BOMBA KAŞLAR Mükemmel Kaşlar Nasıl Elde Edilir

Yeni Başlayanlar İçin Mükemmel Bomba Kaşları Nasıl Elde Edilir

Yeni Başlayanlar İçin Mükemmel Bomba Kaşları Nasıl Elde Edilir

Afro-Amerikan makyaj fikirleri – Bomb Brows

Yeni Başlayanlar İçin Mükemmel Bomba Kaşları Nasıl Elde Edilir

Yeni Başlayanlar İçin Mükemmel Bomba Kaşları Nasıl Elde Edilir

Hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

Dramatik Renkli Eyeliner Nasıl Uygulanır?

Renkli göz kalemi renkli makyaj kullanmayı kolaylaştırmanın harika bir yoludur. Parlak renkli göz farına göre …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir