Renkli Eyeliner Nasıl Rock Yapılır İçin 6 İpucu

renkli göz kalemi zamansız bir güzellik trendi. Parlak, eğlenceli ve fazla dramatik veya abartılı görünmeden yüzünüze bir renk patlaması katıyor. Aslında, renkli eyeliner, iş veya ayak işleri için tonlanmış günlük görünümler veya randevu gecesi veya bir parti için canlı görünümler oluşturmak için sayısız çok yönlü şekilde kullanılabilir.

GAUDY-örtüsü olmadan RENKLİ-EYELLER-GÜÇ-GÜŞLEMENİN 7 yolu

üzerinden
Ancak renkli eyeliner dikkat gerektiren bir araçtır. Parlak ve güzel görünebilirken, aynı zamanda zamanı ortaokula geri döndürmeye çalışıyormuşsunuz gibi görünebilir – iyi bir şekilde değil. Neyse ki, endişelenmenize gerek yok; Renkli eyeliner’ı doğru şekilde nasıl sallayacağınıza dair kolay ipuçlarını keşfetmek için okumaya devam edin.

1. Sıvı eyeliner kullanın

Tüm Gün-Suya Dayanıklı-Sıvı-Eyeliner-by-Stila

üzerinden

Makyaj piyasasında birçok farklı renkli eyeliner formülü mevcuttur. Astarı her seferinde güzelce çekmenizi gerçekten istiyorsanız, sıvı astar formülüne yatırım yapmak en iyisidir.

Çoğu insan, genellikle kontrol edilmesi daha kolay olduğu için bir kalem kalemi tercih eder. Bununla birlikte, özellikle daha açık veya daha parlak renkli eyelinerlar söz konusu olduğunda, kurşun kalem eyelinerları genellikle dalgalı, düzensiz ve bağlantısız görünebilir. Sıvı astarlar, hangi rengi kullanırsanız kullanın çok daha pürüzsüz görünen bir çizgi sağlar.

Sıvı bir eyeliner’ı başarılı bir şekilde kontrol etmekten endişe ediyorsanız, bunun yerine keçeli kalem kalemi tercih edin. Bu göz kalemleri, sıvı astarlara benzer bir pürüzsüz formüle sahiptir, ancak maksimum kontrol ve sabitlik ile göz kapaklarınıza kolayca kaydırılabilen keçeli bir kalem aplikatörü ile birlikte gelirler.

Stila All Day Suya Dayanıklı Sıvı Eyeliner mükemmel bir keçeli kalemdir. sıvı göz kalemi mavi, yeşil ve turuncuda çok çeşitli parlak, eğlenceli renkler sunan kalem benzeri bir uç ile. Stila astarın bulunmadığı farklı renkler arıyorsanız, Kat Von D Lightning Liner, çeşitli mor ve altın tonları sunan yüksek kaliteli bir sıvı astardır. Lightning Liner’ın tam keçeli kalem ucu yoktur, ancak fırça ucu, kullanıcıların uygulama sırasında maksimum kontrol ve sabitliği korumasını sağlayacak kadar incedir. (En İyi 10 Eyeliner – En İyi Sıvı, Jel, Krem Eyeliner’a göz atın)

2. Görünümünüzün Geri Kalanını Azaltın

maxresdefault

üzerinden

Renkli eyeliner sürdüğünüzde, görünümünüzün odak noktası olmalı ve yüzünüzün orta kısmını koyu kırmızı ruj veya ışıltılı strobasyonlarla paylaşmaya çalışmak zorunda kalmamalısınız. Renkli eyeliner sürmeyi seçerseniz, görünümünüzün geri kalanını sade tutun. Astarınızı tamamlayan nötr kıyafet renkleri seçin, tonlu bir saç modeli seçin ve yalnızca doğal renginizi vurgulayan doğal yanak ve dudak makyajı uygulayın.

Renkli eyeliner sürerken görünümünüzün geri kalanını basit tutmak, eyelinerınızın çocuksu görünmesini engellemenin ve bunun yerine parlak ve sofistike görünmesini sağlamanın en kolay yoludur.

3. Rengi Birleştirin

bc9cce867adfcd6f9fdcf5d654d02ba1

üzerinden

Renkli eyeliner çekmenin harika bir yolu, daha koyu ve daha doğal bir eyeliner ile birleştirerek tonunu azaltmaktır. Bu görünümü elde etmek için gözlerinizi normalde yaptığınız gibi kahverengi, gri veya siyah doğal renkli bir eyeliner ile hizalayın. Renkli eyelinerı sürdükten sonra iki likit formülün birbirine karışmasını önlemek için bu adımda bir kalem kalemi kullandığınızdan emin olun. Ardından, seçtiğiniz renkli sıvı eyeliner’ı siyah, gri veya kahverengi astarın üzerine kaydırın. Lekeli renkli ve koyu astar karışımı oluşturmak için keskin açılı bir fırça kullanarak renkleri karıştırın. Olgun bir görünüm sağlayan daha doğal koyu renkli astarın sofistike bir bükülmesi ile renkli eyelinerın parlaklığını ve tuhaflığını sağlayan güzel bir harmanlanmış görünüm elde edeceksiniz.

Bunun yerine siyah veya kahverengi astarınız için genellikle sıvı bir formül kullanıyorsanız, bu kombinasyon görünümünü başarılı bir şekilde çıkarmak için bir kalem astarına yatırım yapmanın zamanı geldi. Urban Decay 24/7 Glide On Eye Pencil, kahverengi, gri ve siyahın çeşitli tonlarında mevcut olan mükemmel bir kalem eyelinerdır. Bu Urban Decay astar kolayca kayar ve karışır, bu da onu bu lekeli kombinasyon görünümü için mükemmel seçim haline getirir.

4. Karanlığa Git

20190328_4433

üzerinden

denemek istersen renkli göz kalemi ama kendinizi parlak pembe veya turkuaz bir kalemle kaydırmaya, ortada buluşmaya ve daha koyu renkli eyeliner denemeye hazır hissetmeyin. Daha koyu renkli eyelinerlar, neredeyse siyah görünen ama yine de bir miktar renk karışmış olan astarlardır. Aşırı belirgin veya şiddetli bir görünüm oluşturmadan rutininizi karıştırmak için ince bir renk patlaması elde etmeyi umuyorsanız, bu eyelinerlar harikadır.

Doğru koyu renkli eyelinerları, parlak renkli astarların uçurumunda bulmak zor olabilir. Ancak bunlar mevcuttur. NARS Eyeliner Stylo, Atlantik’te mevcut olan harika bir keçeli kalem astarıdır, güzel bir ışıltılı koyu mavi. Blinc Liquid Eyeliner, gümüş ışıltılı derin bir erik tonu olan Dark Purple ile gelen gerçek bir sıvı astardır.

5. Tamamlayıcı Bir Renk Seçin

bbe8051f1d369df54986be25229df9ae

üzerinden

Renkli göz makyajı ile uğraşırken, renklerinizi dikkatli seçmeniz önemlidir. Aynı kural renkli eyeliner için de geçerlidir. Renkli eyeliner görünümünüzü ortaya çıkarmak için mükemmel tonu seçmeye çalışırken, sadece en parlak veya en güzel göründüğünü düşündüğünüz rengi seçmeyin. Bu mantıksız görünse de, işin gerçeği, en sevdiğiniz renk, doğal göz renginizle en iyi görünen renk olmayabilir.

Gözlerinize uyan veya onlarla çatışan değil, gözlerinizi tamamlayan renkli göz kalemi tonlarını seçmek önemlidir. Örneğin, mavi gözleriniz varsa, turkuaz bir astar seçmeyin. Bunun yerine, gözlerinizdeki maviyi yıkamak ve solgun bir görünüm yaratmak yerine ortaya çıkarmak için erik, altın veya turuncu astarı tercih edin. Mavi, mor ve pembemsi eyelinerlar özellikle yeşil gözlüler için gurur vericidir. Ela veya kahverengi gözleriniz varsa, yeşil ve altın renkli astarlar gözlerinizi çerçevelemeye ve içlerindeki doğal sıcaklığı ortaya çıkarmaya yardımcı olur.

6. Kirpiklerinize Yakın Kalın

PIC-2

üzerinden

Kirpik çizgisi ve astar arasında belirgin bir boşluk olan renkli bir eyeliner uygulamasından daha kötü bir şey yoktur. Siyah veya kahverengi gibi kirpiklerinizle uyumlu daha doğal bir renk kullandığınızda bazen kirpik çizginiz ile eyelinerınız arasında biraz boşluk kalsa da, renkli eyeliner sürdüğünüzde aynı gerçek geçerli değildir. Renkli eyeliner, kirpiklerinizin doğal rengine karşı aşırı bir kontrast oluşturduğundan, kirpik çizginiz ile renkli eyelinerınız arasında görünen herhangi bir cilt boşluğu son derece belirgindir ve dağınık, olgunlaşmamış bir görünüm yaratır.

Eyelinerınızı kirpiklerinize bulaştırmadan ve dağınıklık yaratmadan kirpik çizginize mümkün olduğunca yaklaştırdığınızdan emin olmak için gözünüzün iç köşesinden başlayın. Yavaş ve istikrarlı bir şekilde çalışın ve kirpik çizginizin dış köşesine ulaşana kadar aşağı doğru bir açıyla bastırın. Gözünüzü kapatıp kaşınızı kaldırarak görünür bir cilt olup olmadığını kontrol edin. Bu hareket, gözden kaçırmış olabileceğiniz herhangi bir cilt boşluğunu ortaya çıkaracak ve tamamen doldurmanıza izin verecektir.

Ayrıca, eyeliner sürmeyi bitirene kadar kirpiklerinizi kıvırmak için beklediğinizden emin olun. Önce onları kıvırırsanız, astarınızı kirpik çizginize yeterince yaklaştırmanız daha zor olabilir. Ayrıca, göz kalemi uyguladıktan sonra kirpiklerinizi kıvırmak, astarınız ile kirpik çizginiz arasında tamamen doldurmamış olabileceğiniz küçük boşlukları gizlemeye yardımcı olabilir.

başvuru renkli göz kalemi eğlenceli olmalı, korkutucu değil. Bu gönderide yukarıda açıklanan ipuçlarından yararlanarak, doğru astarı seçebilir ve onu her giydiğinizde güvende hissetmenizi sağlayacak parlak ve güzel bir görünüm elde etmek için doğru şekilde nasıl uygulayacağınızı bildiğinizden emin olabilirsiniz.

Ve işte bazı makyaj fikirleri, keyfini çıkarın.

kahverengi gözler için renkli eyeliner

Renkli Eyeliner Nasıl Rock Yapılır İçin 6 İpucu

üzerinden

Renkli Eyeliner Nasıl Rock Yapılır İçin 6 İpucu

koyu kahverengi gözler için renkli eyeliner

üzerinden

mavi gözler için renkli eyeliner (eğitimli)

Renkli Eyeliner Nasıl Rock Yapılır İçin 6 İpucu

üzerinden

Renkli Eyeliner Nasıl Rock Yapılır İçin 6 İpucu
Renkli Eyeliner Nasıl Rock Yapılır İçin 6 İpucu

üzerinden

Renkli Eyeliner Nasıl Rock Yapılır İçin 6 İpucu

üzerinden

Renkli Eyeliner Nasıl Rock Yapılır İçin 6 İpucu

üzerinden

Renkli Eyeliner Nasıl Rock Yapılır İçin 6 İpucu

üzerinden

Hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

Dramatik Renkli Eyeliner Nasıl Uygulanır?

Renkli göz kalemi renkli makyaj kullanmayı kolaylaştırmanın harika bir yoludur. Parlak renkli göz farına göre …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir