Mükemmel Freestyle Kanatlı Eyeliner’a Nasıl Ulaşılacağına İlişkin 5 İpucu

maxresdefault

üzerinden

kanatlı eyeliner ruhu delecek kadar keskin”: Bu ifade, sürekli yükselen moda trendini denemeye cesaret eden güzellik severler için nihai hedefi özetler. kanatlı göz kalemi. kanatlı eyeliner, doğru uygulandığında, güzellik tercihlerinize bağlı olarak her gün veya sadece özel günlerde giyilebilecek sofistike ve dramatik bir görünüm yaratabilir.

Ancak, kanatlı göz kalemi güzelliğe yeni başlayanlar ve hatta bir süredir makyaj yapmayı deneyenler için aşılmaz bir başarı gibi görünebilir. Uygulamak son derece zor olabilir kanatlı göz kalemi Başlangıçta istediğiniz görünümü oluşturmak için yeterince keskin ve eşit bir şekilde. Sırasında kanatlı göz kalemi kendinden emin ve güzel hissetmeni sağlamalı, sık sık hüsrana uğramana ve hayal kırıklığına uğramana neden olur.

Neyse ki, mükemmele ulaşmak için bu trendi denerken kullanabileceğiniz üç basit ipucu var. kanatlı göz kalemi tüm beklentilerinizi karşılayan ve tanıştığınız herkesi şaşırtan.

1. Önce Göz Farı Kullanın

IMG_0720

üzerinden

En sinir bozucu unsurlardan biri kanatlı göz kalemi Uygulama, eyeliner’ı çıkarmak ve kaçınılmaz olarak dağıldıktan sonra tekrar başlamak zorunda kalıyor. Bu çıkarma ve yeniden uygulama işlemi, gözlerinizin kenarlarındaki hassas cilde son derece zararlı olabilir ve sonunda kızarıklık, kaşıntı ve ağrılı yaralara neden olabilir.

görünümünü iyileştirmenin kolay bir yolu kanatlı göz kalemi Çıkarma ve yeniden uygulama işleminin acısını en aza indirmek ve önce göz farı ile bölgeyi doldurmaktır. başvurmadan önce kanatlı göz kalemi, göz kalemi ile yakından eşleşen bir gölgede göz farı ile eyelinerın gitmesini istediğiniz bölgeyi takip edin. Ortalığı karıştırırsanız ve çıkarmanız gerekiyorsa, göz farı çıkarmak genellikle eyelinerdan çok daha kolaydır ve cildinize zararlı olan daha az ovma ve ovma gerektirir. Ayrıca, uygulamadan önce göz kalemi alanınızı göz farı ile takip etmek, daha keskin, daha eşit bir çizgi elde etmenize yardımcı olabilir ve gün boyunca göz kaleminizin bulaşmasını ve solmasını önleyebilir.

2. İzleyin

52582_orijinal-1

üzerinden

Başvuru için yaygın bir yol kanatlı göz kalemi astarı gözün kenarından dışarı çekerek ve ardından istediğiniz görünümü elde edene kadar çizgiyi kademeli olarak kalınlaştırarak yapılır. Bununla birlikte, bu uygulama yöntemi, kaymaların artmasına, eğri veya çok kalın çizgilere ve her iki göze de uymayan düzensiz astara neden olabilir.

Cesareti kırılmış yeni başlayanlar (ve hatta hüsrana uğrayanlar) için daha etkili bir yol kanatlı göz kalemi Uzmanlar) eşit ve keskin bir uygulama sağlamak için önce astarın ana hatlarını çizmektir. Gözünüzün kenarından başlayın ve bir noktaya doğru açılı bir çizgi çizin ve onu orijinal çizginin başlangıcına geri bağlayın. Ardından, iki çizgi arasındaki boşluğu eyeliner ve voila ile doldurmanız yeterli! Her seferinde mükemmel, keskin bir kanat elde edeceksiniz.

3. Hilelere Teslim Olmayın

Slider_2_-_A_Cheater_s_Guide_To_Applying_Eyeliner_

üzerinden

Birçok kanatlı göz kalemi uygulama ipuçları, uygularken bant, kaşık veya çeşitli diğer ev eşyalarını kullanmanızı önerir. kanatlı göz kalemi astarın keskinliğini ve düzgünlüğünü artırmak için. Bununla birlikte, bu hızlı düzeltme ipuçları, birkaç başarısız uygulama denemesinden sonra karşı konulmaz bir şekilde cazip görünebilir. kanatlı göz kalemi, neredeyse her zaman değerlerinden daha fazla sorun yaratırlar. Çoğu zaman etkisizdirler ve yalnızca kanatlı göz kalemi serbest stil bir uygulamadan sonra olduğundan daha kötü görünmek için. Ayrıca, düz bir eyeliner uygulaması elde etmek için bant kullanmak gibi bu hilelerden bazıları, doğrudan gözlerinizin etrafındaki hassas cildi tahriş edebilir ve çekici olmayan kızarıklık ve yaralara yol açabilir.

Serbest stil uygulamak çok daha iyi kanatlı göz kalemi Hile hileleri kullanarak süreci basitleştirmeye çalışmak yerine, ustalaşana kadar uygulamayı kullanın. Uzun vadede, serbest stil uygulama ile makyaj becerileriniz gelişecek ve sonunda makyajınızı uygulayabileceksiniz. kanatlı göz kalemi sadece elinizle bant veya kaşık kullanarak yapabileceğinizden çok daha hızlı.

4. Keçeli Kalem Kullanın

s1370543-ana-Lhero-1

üzerinden

için yararlı olabilir kanatlı göz kalemi fırça veya değnek aplikatörlü standart bir sıvı eyeliner yerine sıvı eyeliner keçeli kalem kullanmak için uygulama. Standart likit eyelinerları, güzelliğe yeni başlayanlar için eşit şekilde kontrol etmek ve uygulamak zor olabilir. Ayrıca, keçeli kalem eyelinerden daha uzun süre kururlar ve bu da size daha fazla zaman kazandırır. kanatlı göz kalemi bulaşmak veya koşmak için. Keçeli bir göz kalemi kullanmak, cildinizin izini sürmenize yardımcı olabilir. kanatlı göz kalemi daha kolay ve daha keskin ve eşit bir görünüm elde edin.

— En İyi 10 Eyeliner Kalemine göz atın

5. Dirseğinizi Dinlendirin

genç-güzel-kadın-uygulayan-makyaj

üzerinden

Uygulaması çok daha kolay kanatlı göz kalemi dirseğinizi aynanın önündeki düz yüzey ne olursa olsun üzerine koyarsanız daha istikrarlı ve eşit bir şekilde. Kanatlı eyeliner uygularken dirseğinizi dinlendirmek elinizin sabit kalmasına yardımcı olabilir ve eğri veya düzensiz çizgilerle karşılaşmanızı engelleyebilir.

kanatlı eyeliner Uygulama, mükemmelleştirilmesi en zor makyaj trendlerinden biri olarak bilinir. Ancak, yukarıda özetlenen basit ipuçlarını kullanarak, görünümünüzü hızlı ve kolay bir şekilde iyileştirebilirsiniz. kanatlı göz kalemi ve mükemmele ulaşma yolunda ilerlemek kanatlı göz kalemi her zaman.

Bu gönderiyi beğendiniz mi? Neden bu ipuçlarını arkadaşlarınızla paylaşmıyorsunuz? Ve http://www.prettydesigns.com/ adresinde daha fazla ipucu bulun

Hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

Kahverengi Gözler İçin Makyaj Nasıl Yapılır (Makyaj Fikirleri ve Eğitimleri)

Kahverengi gözler benzersiz bir şekilde güzeller. Birçok insan, kahverengi gözlerin olası tüm göz renklerinin en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir