Maybelline Maskara: 2022’nin En İyisi Hangisi?

Gözlerin güzelliği renklerinde değil, bakışlarıyla yaydıkları ışıktadır. Bu nedenle Maybelline maskara çok önemli bir rol oynar ve bir fırça dokunuşuyla gözlerimizi dönüştürmek için anahtar kozmetiktir.

Çünkü inanılmaz ihtişamı ve mükemmel kalitesi ile dünyayı bir kereden fazla büyülemiş bir ürün. Ve yıllar içinde en iyilerden biri olduğunu kanıtladı. İlgileniyor musunuz? Bizi takip edin!

En önemli

 • Maybelline maskara, kirpiklere hacim, renk, gövde ve tanım kazandıran kozmetik bir üründür. Kalın bir krem ​​ve genellikle sarmal şeklinde küçük bir fırçadan oluşur.
 • Estetik bir fayda sağlayan aynı zamanda kirpiklerimizi tedavi etmeye ve beslemeye yarayan bir üründür. Belirli özelliklere ve özelliklere sahip çeşitli maskara türleri vardır.
 • Satın almadan önce, başarılı bir satın alma işlemi yapmak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyorsanız, suya dayanıklılık, kullanım, süre gibi birçok yönü bilmelisiniz.

En iyi Maybelline maskara: önerilerimiz

Sizin için en iyi Maybelline maskarayı elde etmek amacıyla. Bu bölümde size farklı özellikleriyle piyasadaki en iyi 4 maskarayı göstereceğiz. Bu ayrıntılı aramanın bir sonraki satın alma işleminize yanıt olacağını umuyoruz!

Diğer öneriler

En iyi hacimli Maybelline maskara

Maybelline New York, Defined Volume Mascara, Lash Sensational, hayran etkisinin gücüne sahiptir. 10 farklı boyutta kıllı silikon fırçası, kirpikleri gözyaşından gözün dışına bir yelpaze gibi ayırır, yoğunlaştırır ve uzatır.

Kuşburnu yağı içeren formülü, uygulamayı kolaylaştırır ve sertlik ve topaklar olmadan ekstra koyu hacim sonucu sağlar. Bize göre Maybelline New York Volume Maskara’dan daha eksiksiz, Lash Sensational ve fiyat olarak daha iyi.

En iyi Maybelline maskara takma kirpikler

Daha kalın, hacimli ve daha uzun kirpiklere sahip olmanızı sağlayan bir maskara arıyorsanız. Kirpiklerinizi yan yana kapatan kaşık fırçası sayesinde tek geçişte takma kirpik etkisi. Maybelline Vex Falsies tam size göre.

Ne kadar kısa olursa olsun kirpiklerinizi daha da güzelleştirmek için üretilmiştir, ayrıca tamamen su geçirmezdir, bu da onu en güzeli yapar. 5 üzerinden 4,7’lik olağanüstü bir değerlendirmesi var, ancak evet, fiyatı yüksek.

Alışveriş Rehberi: Maybelline Maskara Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Size en iyi Maybelline maskara modellerinden bazılarını gösterdikten sonra bir adım daha ileri gidelim. Maybelline’den sizin için ideal maskarayı edinmenize yardımcı olacak en sık sorulan soruları yanıtlayarak en alakalı ana yönlerden bahsedelim.

Maybelline maskara, ışık dolu yoğun bir görünüm sağlar. (Kaynak: Allef Vinicius: H4iwsvqKMI / unsplash)

Ne tür Maybelline maskara var?

Maybelline maskara, günlük görünümde fark yaratması veya daha büyülü bir görünüm yaratması nedeniyle ister günlük kullanımda ister özel günlerde makyajın vazgeçilmez bir unsurudur. Belirli özelliklere, amaçlara veya efektlere ve dokulara sahip çok sayıda maskara türü tasarlanmıştır.

İşte piyasada bulunan en önemli Maybelline maskara türlerini içeren bir tablo.

Tip Özellikler (düzenle)
Temel Suda çözünür, hacim kazandırır ve kirpikleri koyulaştırır.
Suya dayanıklı veya su geçirmez Suda çözünmez, ter, gözyaşı, su ile bozulmadan kalır ve daha dayanıklıdır.
Kirpik uzatıcı Uzun saplı aplikatörü vardır, kısa, sert ve ince kılları tarayarak kirpiklere daha fazla uzunluk sağlar
hacim etkisi Geleneksel bir aplikatörden oluşur: birlikte birkaç kıl ile kısa, düz ve kalın. Daha fazla hacim ve dolgun, kıvrımlı kirpikler sağlamak için
renklerin Siyahtan parlak veya çarpıcı renklere kadar çeşitli renklerle kirpiklere renk verir.
kavisli efekt Bu tip maskenin aplikatörü incedir ve düzgün bir eğriye sahiptir. Dökülmüş ve/veya düz kirpikler için idealdir. Kirpiklere daha kıvırcık bir şekil verin

Maybelline maskaranın faydaları nelerdir?

Maybelline maskara, kirpikleri güçlendirmek için kirpiklere uygulanmaya yönelik bir kozmetiktir. Yaygın olarak kullanılır ve iyi sonuçlar verir. Stilize gözler alın ve görünümü geliştirin.

Ancak risklerinizi göz önünde bulundurmanız önemlidir. Aşağıdaki tablo maskara kullanmanın avantaj ve dezavantajlarını listeler:

Avantajlar

 • Her biri farklı efekte sahip çeşitli aplikatör formatları
 • Günlük ve özel günlerde kullanılabilir
 • Farklı renkler, şeffaftan renkliye
 • Her bütçeye uygun fiyatlar

Dezavantajları

 • Değişken direnç, bazılarının gün içinde tekrar uygulanması gerekir.
 • Ürün kirpiklere temas ettiğinde kurur, bu nedenle hızlı bir şekilde uygulamanız gerekir.
 • Geleneksel maskeler gün içinde soluyor
 • Raf ömrü en kısa makyaj ürünlerinden biri

Maybelline maskara nasıl uygulanır?

Yapmanız gereken doğru uygulama şudur: Göz kapağının hareket etmemesi için aşağıya bakın. Asla uçlardan takmaya başlamayın, köklerden ve yukarı doğru zikzak hareketlerle yapmak daha iyidir. Bu, ürünün eşit olarak dağıtılmasını ve iyi bir nihai sonuca sahip olmasını sağlayacaktır.

Sebep oldukları etkiye bağlı olarak farklı tipte aplikatörler vardır, işte bunların bir listesi:

 • Kalın: Geleneksel modeldir, düz ve kalın şaftlıdır ve sert kıllara sahiptir.
 • Fırçalamak: Aynı zamanda oldukça gelenekseldir, kılları ayrılarak ayrı bir kirpik etkisi verir.
 • kavisli– Hafif kavisli şekli, tüm saçlara ulaştığı için küçük ve dökülen kirpikler için idealdir.
 • alternatif kıllar: giderek daha büyük kıllara sahiptir, yoğun bir hacim etkisi verir.
 • kobrinha: kirpiklere tüm uzunlukları boyunca ulaşan bir dalga formuna sahiptir.
 • Küresel (kirpi)– Bu aplikatör, alt kirpikler gibi en zor bölgelerde bile şekli nedeniyle yatay ve her yönde kullanılabilir.
 • titreşimli: Titreşimlerinden dolayı ürün birikmesini engeller.
 • Mikro: daha küçük ve alt kirpikler içindir. Daha küçük olduğu için makyajı karıştırmak daha zordur.

Hedefinize ulaşmak için çeşitli fırçalarla basit bir uygulama. (Kaynak: Karolina Grabowska: 5240258 / pexels)

Maybelline maskara için hangi alternatifler var?

Şu anda Maybelline ile doğrudan rekabet halinde olabilecek çok çeşitli markalar var; l’Oreal, Lancôme, Garnier, Max Factor ve sonsuz diğerleri. Temelde paranın karşılığı olarak farklılık gösterirler çünkü çoğunlukla çok çeşitli kozmetik ürünlerine sahiptirler. (bir).

Maybelline, yüzümüze fayda sağlamanın yanı sıra her tür halk için tamamen erişilebilir bir fiyata sahip mükemmel ürünler sunar. Böylece dünyanın en popüler markalarından biri olmayı başarıyor.

Marka adının kurucunun kız kardeşini onurlandırdığını biliyor muydunuz? Mabel Williams yanlışlıkla kirpiklerini ve kaşlarını mutfak ateşinde yaktı.

Yeni Maybelline maskara nedir?

Maybelline, ana hedefi podyumdan sokağa trendleri aktarmak olan bir markadır. En iyi ürünleri, en modern ve yenilikçi ürünleri tüm kadınlara ulaştırmak. Sloganına da yansıdığı gibi: “Belki onunla doğmuştur. Belki de Maybelline’dir“(Belki onunla doğmuştur. Belki Maybelline’dir).

Yeni Maybelline maskara: Lash Sensational Sky High, sınırsız uzunluk, yeniden tanımlanmış hacim ve su geçirmezlik sağlıyor. Tüm kirpiklerinize ulaşan yenilikçi esnek fırçası ve bambu özlü formülü sayesinde.

Kendine güvenen, sıra dışı kadınlardan ilham alan Maybelline, bilimsel olarak kanıtlanmış formüller, çığır açan dokular ve en yeni göz alıcı, trend belirleyen tonlar sunuyor.

Satın alma kriterleri

Bir maskara satın alırken, doğru seçim için oldukça gerekli olan bazı yönleri değerlendirmeniz önemlidir. Ve böylece yüzünüzü biraz daha öne çıkarmanıza ve görünüşünüzden memnun hissetmenize yardımcı olacak başarılı satın alma işlemini gerçekleştirin. Daha sonra, en alakalı faktörleri dahil ettik, bunlar:

Su geçirmez

Suya dayanıklı rimel veya rimel olarak da bilinen rimel su geçirmez makyajınızın daha uzun süre dayanacağı anlamına gelir. Gözyaşlarına, yağmura, tere, rutubete vs. leke bırakmadan dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Ve iki fazlı su geçirmez makyaj temizleyici ile kolayca çıkarılabilirler.

Ancak suya dayanıklı maskara, cila ve silikon gibi maddeler nedeniyle kirpiklerinizi kurutabilir. Kirpiklerinizin dökülmesine neden olabilir. Bu nedenle Maybelline New York’tan Lash Sensational gibi kaliteli bir maskara kullanmalısınız.

Maybelline maskara ile partilerde göz kamaştırın. (Kaynak: Sharon Mccutcheon: VhmHCZ8FY / unsplash)

Ses

Hacimli ve kalın kirpikler istiyorsak. En önemli şey formül (kalın) ve uygulama şeklidir. Aplikatörü kirpik diplerine yerleştirmeli ve zikzak yaparak aralarına yerleştirmelisiniz.

Fırça ne kadar kalın olursa, o kadar fazla hacim elde ederiz

Çam şeklinde veya daha standart tipte bir fırça tercih edilmesi önerilir. Bu fırça, kirpiklerimizin daha kalın görünmesini sağlar ve görünüşe göre onlar da miktar olarak büyür.

Kirpik uzunluğu

Kirpiklerimizi en çok belirginleştiren maskarayı özelliklerine göre seçmek önemlidir. Kısa doğal kirpiklerde ise kirpikleri uzatan ve belirginleştiren bir maskara tercih edilmesi önerilir. Daha uzun ve dolgun bir görünüm için.

Kısa, sert, ince kıllara sahip tarak tarzı aplikatörler ve uzun saplı silikon aplikatörler idealdir. Çünkü aynı anda hem tararlar hem de saç tellerini uzatırlar. Belirgin bir etki için maskeyi kökten uca uygulayın.

“Suya dayanıklı maskara, kirpikleri kaldırma ve kıvrık tutmada üstün olma eğilimindedir. Biraz daha yapışkan olma ve kuruma süresi daha uzun olma eğiliminde olsalar da, bir kez uygulandıklarında bulaşmazlar.”

Kullanmak

Maskara genel olarak kirpikleri koyulaştırmak, kalınlaştırmak, kıvırmak ve belirginleştirmek için kullanılan kozmetik bir üründür. Ancak, vermek istediğiniz kullanımı düşünmek gerekir. Ancak o zaman hangisinin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu bilebilecek ve rahatsız edici bir andan kaçınabileceksiniz.

Örneğin: partiler için görünümü güzelleştiren ve özellikle su geçirmez olan birini kullanın. Günlük kullanım için, uygulandığında çok ağır olmayan ve uzun ömürlü bir tane kullanın. Ve toplantılar için kirpiklerinizi daha koyulaştıran ve böylece yoğun bir görünüm elde eden birini kullanın.

Süre

Gerçek şu ki, çoğu maskara açıldıktan sonra genellikle 3 ila 5 aydan fazla sürmez, çünkü açıldıklarında sürekli kururlar. Ama inanılmaz olan, Maybelline marka maskara içeriğinde topaklanma olmadan 7 ila 8 ay arası kalıcılığı.

Bu nedenle maskara satın almak istediğinizde son kullanma süresinin ne olduğunu çok iyi düşünmelisiniz. Bu kriter, Maybelline maskara gibi bu harika ürünü çok yüksek bir yere yerleştiriyor. düşünmüyor musun?

Özet

Maybelline maskara, kirpikleri vurgulamak, koyulaştırmak, uzatmak ve tamamlamak için kullanılır, daha güzel bir görünüm ve daha yoğun bir görünüm sağlar. Avantajları sadece estetik değil, aynı zamanda kirpikleri de tedavi eder ve besler. Günlük ya da parti ve akşam yemekleri gibi özel günlerde kullanılabilir.

İhtiyaçlarınıza tam olarak uyum sağlayacak çok çeşitli maskara var. Ayrıca aplikatörleri kirpiklerinize vermek istediğiniz etkiyi kolaylaştıracaktır. En iyisi, kusurlarınızı gizleyen ve güçlü yönlerinizi artıran bir maske satın almaktır.

(Öne çıkan görselin kaynağı: belchonock: 127388750 / 123rf)

Hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

Dramatik Renkli Eyeliner Nasıl Uygulanır?

Renkli göz kalemi renkli makyaj kullanmayı kolaylaştırmanın harika bir yoludur. Parlak renkli göz farına göre …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir