Köklü Saçları Sallamanın 7 Yolu – Trendy Ombre Balayage Saç Modelleri

Köklü Saçları Sallamanın 7 Yolu

Her ay ekstra 100 doları yeniden boyamak için harcamaktan endişe etmek yerine, doğal köklerinizi kucaklamayı öğrenmeyi tercih ediyorsanız, keşfetmek için okumaya devam edin. Köklü saçları sallamanın yedi yolu.

1. Sahil Dalgalarını Deneyin

Köklü Saçları Sallamanın 7 Yolu

üzerinden

Doğal olarak koyu renkli köklerle inanılmaz bir şekilde eşleşen, gelişigüzel dalgalı saçlarda bir şeyler var. İkisi birbirini harika bir şekilde tamamlıyor ve günlük kullanım için mükemmel olan kusursuz bir gündelik görünüm yaratıyor. Uyuyan saça tekstüre edici tuz spreyi sıkarak ve kıvırarak mükemmel plaj dalgaları yaratın. Gerekirse ekstra doku eklemek için bir saç maşası kullanın.

2. Saçınızı Sağlıklı Tutun

kısa saç

Köklerinizin uzadıkça güzel görünmesini istiyorsanız sağlıklı saçlara sahip olmak önemlidir. Saçınız kuru, yıpranmış veya çok sayıda kırık uçlara sahipse, uzamış kökleriniz saçınızın bakımsız görünümüne katkıda bulunacaktır.

Haftada bir derin saç kremi kullanarak ve mümkün olduğunca ısıtılmış şekillendirme araçlarını kullanmaktan kaçınarak saçınızı sağlıklı tutun.

3. Saçınızı Geri Çekin

Köklü Saçları Sallamanın 7 Yolu

üzerinden

Büyüyen köklerinizin görünürlüğünü en aza indirmek istiyorsanız, saçınızı geriye doğru çekmeyi deneyin. Saçınızı topuz, yüksek atkuyruğu veya diğer arkası düz bir stilde toplayarak köklerinizi çok daha az görünür hale getirebilirsiniz. Salondaki ihmaliniz asla ortaya çıkmayacak.

4. Derin Bir Parça Oluşturun

Köklü Saçları Sallamanın 7 Yolu

üzerinden

Saçınızı bir taraftan derinlemesine ayırarak köklerinizin görünümünü iyileştirin. Bu stil kesinlikle köklerinizi vurgular, ancak mükemmel bir stil seçimi olabilir. Bir taraf seçin ve saçınızı orada derinden ayırın. Parçayı daha belirgin hale getirmek için şekillendirici sprey veya jel kullanın ve görünümü tamamlamak için saçınızı düzeltin.

5. Geçişi Başlatın

Köklü Saçları Sallamanın 7 Yolu

üzerinden

Boyalı saçlarınızı doğal köklerinizle değiştirmek istiyorsanız, renkten doğala geçiş konusunda yardım almak için bir kez daha salona gidin. Profesyonel stilistiniz, geçişinizi daha sorunsuz hale getirmek için saçınıza alçak tonlar veya başka bir renk bakımı eklemenize yardımcı olabilir.

6. Saçınızı Örgü

Köklü Saçları Sallamanın 7 Yolu

üzerinden

Saçınızı örmek, kökleriniz ve saçınızın geri kalanı arasındaki keskin kontrasttan uzaklaşmaya yardımcı olan bir doku oluşturur ve doğal köklerinizin renkli uçlarınızla daha kusursuz bir şekilde karışıyormuş gibi görünmesini sağlar.

Örgülü saçlarla oluşturabileceğiniz birçok farklı stil var. Köklerinizin daha az belirgin olmasını istiyorsanız, saçlarınız geriye çekilmiş halde yandan örgü yapmayı deneyin. Ayrıca, gizlemek yerine kucaklamak istiyorsanız saç çizginize yakın bir örgü deneyebilirsiniz.

7. Güven Oluşturun

Köklü Saçları Sallamanın 7 Yolu

üzerinden

Köklü saçları sallamaya çalışacaksanız, güven önemlidir. Biri köklerinizin gözle görülür şekilde büyüdüğünden bahsederse (hah!), bir an önce salona gitmeniz gerektiğini utanarak kabul etmeyin. Köklü saçlar, her şey gibi bir stil seçimi olabilir. Ancak diğer tüm riskli güzellik trendleri gibi, başınızı dik tutmalı ve diğer insanların ne düşüneceğini umursamayı bırakmalısınız.

Bir dahaki sefere aynaya baktığınızda doğal köklerinizin gözle görülür şekilde uzadığını gördüğünüzde bu makaleyi aklınızda bulundurun. Kullan Köklü saçları sallamanın yedi yolu Bu yazıda kendinize güveninizi korurken ve saçınızı olduğu gibi severken zamandan ve paradan nasıl tasarruf edeceğinizi öğrenmek için.

Hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

Kadınlar için 29 Gerçekten Şık Kısa Saç Modelleri

Kısa saç modelleri çoğu kadın için bizi taze ve canlı gösterecek. Önümüzdeki yaz için havalı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir