Kahverengi Gözler İçin Makyaj Nasıl Yapılır (Makyaj Fikirleri ve Eğitimleri)

1. Seçimlerinizi Kucaklayın

Kahverengi Gözler İçin Makyaj Nasıl Yapılır (Makyaj Fikirleri ve Eğitimleri)

Konu makyaj uygulaması olduğunda kahverengi gözlü kızlar açık ara en fazla seçeneğe sahip. Kahverengi gözlerdeki renk çok ince olduğu için, kahverengi gözlerle gerçekten çatışan pek çok makyaj ürünü tonu yoktur.

Kahverengi gözleriniz varsa hemen hemen her renk makyaj yapabilirsiniz. Hem açık hem de koyu göz farı renkleri kahverengi gözlerle harika görünür. Daha hafif göz makyajı, kahverengi gözleri aydınlatmaya ve içlerindeki sıcaklığın bolluğunu ortaya çıkarmaya yardımcı olur. Bununla birlikte, daha koyu göz makyajı da kendi yolunda kahverengi gözleri güzelleştirir; daha dramatik bir bitiş için onları şekillendirmeye ve tanımlamaya yardımcı olabilir.

2. Eşsiz Kahverenginizi Keşfedin

Kahverengi Gözler İçin Makyaj Nasıl Yapılır (Makyaj Fikirleri ve Eğitimleri)

Kahverengi gözler aslında birçok insanın düşündüğünden çok daha karmaşıktır. Kahverengi gözlerin sayısız farklı tonu vardır ve sahip olduğunuz kahverengi gözler, başka bir kahverengi göz tonunda olduğu gibi belirli bir makyajla uyum sağlamayabilir. Kahverengi gözlerinizin açık kahverengi, orta kahverengi veya daha koyu kahverengi olmasına bağlı olarak günlük güzellik rutininize farklı makyaj renkleri eklemelisiniz.

Açık kahverengi gözler, sarı gibi hala sıcak olan açık renklerle en iyi şekilde tamamlanır. Soluk veya parlak sarı göz makyajı, içlerindeki altın alt tonları ortaya çıkardığı için açık kahverengi gözlerle güzel görünür. Orta kahverengi gözler için parlak renkler en iyi sonucu verir. Orta kahverengi gözlerle denemek için bazı harika parlak renkler, kahverengi gözlerde yeşil alt tonları ortaya çıkaran yeşil ve mavidir. Siyaha yakın koyu kahverengi gözleriniz varsa, daha koyu göz makyajı tonlarını deneyebilirsiniz. Dumanlı göz görünümünde bulunanlar gibi koyu nötr renkler, koyu kahverengi gözleri güzel bir şekilde tamamlar.

3. Beyaz Aksanları Deneyin

1947

üzerinden

Beyaz makyaj vurguları, kahverengi gözlerle eşleştirildiğinde inanılmaz derecede güzel görünebilir. Beyaz son derece parlak ve açık bir renktir, bu nedenle siyah veya koyu görünmesini istemediğiniz günlerde kahverengi gözleri aydınlatmaya ve daha açık tonları ortaya çıkarmaya yardımcı olur.

Kahverengi gözler için az bilinen bu makyaj hilesinden yararlanmak için gözlerinizi daha büyük ve daha parlak göstermek için gözlerinizi metalik beyaz göz kalemi ile hizalayın. Ayrıca gözlerinizi aydınlatmak ve aydınlatmak için kaşlarınızın hemen altına ve üstüne ve gözünüzün iç köşelerine şeffaf beyaz preslenmiş veya gevşek göz farı tozu uygulayabilirsiniz.

4. Kapatıcıyı Eksik Etmeyin

Bobbi-Kahverengi-Yoğun-Cilt-Serum-Düzeltici-ve-Kapatıcı-2

üzerinden

Özellikle yorgun veya stresli hissettiğiniz günlerde herkesin gözlerinin altında bazen koyu halkalar olur. Bununla birlikte, kahverengi gözleriniz varsa, gözlerinizin altındaki koyu halkalar daha belirgin görünebilir. Neyse ki, kahverengi gözlü kızların koyu göz altı halkalarının görünümünü en aza indirmenin kolay bir yolu var.

Krem bir kapatıcı kullanın ve gözlerinizin altındaki alana bolca sürün. Bulaşmasını önlemek için asla cildinize sürmeyin; daha kapsamlı bir uygulama elde etmek için parmak ucunuzu kullanarak hafifçe vurun. Aydınlatıcı bir etki için kapatıcıyı gözlerinizin iç köşelerine yakın bir yere konsantre edin, ancak kahverengi gözlerinizi aydınlatmak ve öne çıkmalarına yardımcı olmak için elmacık kemiklerinize ve şakaklarınıza doğru uygulayın.

Kapatıcıyı, gün boyunca kırışmasını ve pul pul dökülmesini önlemek için sabitleyici spreye batırılmış nemli bir fırça kullanarak yarı saydam sabitleyici pudranın üzerine serperek sabitleyin.

5. Parlak Mavi Kullanın

makyajkahverengi gözler11

üzerinden

Parlak mavi, çoğu insan için başarılı bir şekilde çıkarması son derece zor bir renktir. Ancak kahverengi gözleriniz varsa, parlak mavi göz makyajını kolayca yapabilirsiniz. Kobalt mavisi göz makyajı, kahverengi gözlerinizdeki yeşil ve mavi alt tonları ortaya çıkaracak ve onları sade bir renk sıçramasıyla aydınlatacaktır.

Parlak kobalt mavisi göz kalemi kullanarak bu makyaj rengine kolayca uyum sağlayabilirsiniz. Bu gölgede harika bir eyeliner, güzel bir inci gibi kobalt mavisi rengi olan Urban Decay 24/7 Glide-On Eye Pencil in Chaos’tur (20,00 $). Her şeyi ortaya çıkarmak istiyorsanız, çarpıcı bir renk şoku için kobalt mavisi göz farı gözünüzün kıvrımının altına tüm göz kapağınıza sürmeyi deneyin.

Kahverengi gözler tek başına güzeldir. Ancak, gözlerinizi gerçekten öne çıkarmak ve doğal güzelliğini dünyaya göstermek istiyorsanız, öğrenmek için bu gönderideki ipuçlarını kullanın. kahverengi gözler için makyaj nasıl yapılır kusursuz.

Kahverengi Gözler İçin Makyaj Nasıl Yapılır (Makyaj Fikirleri ve Eğitimleri)

Kahverengi Gözler İçin Makyaj Nasıl Yapılır (Makyaj Fikirleri ve Eğitimleri)Kahverengi Gözler İçin Makyaj Nasıl Yapılır (Makyaj Fikirleri ve Eğitimleri)Kahverengi Gözler İçin Makyaj Nasıl Yapılır (Makyaj Fikirleri ve Eğitimleri)Kahverengi Gözler İçin Makyaj Nasıl Yapılır (Makyaj Fikirleri ve Eğitimleri)

Kahverengi gözler için adım adım makyaj eğitimi

Kahverengi Gözler İçin Makyaj Nasıl Yapılır (Makyaj Fikirleri ve Eğitimleri)

Kahverengi Gözler İçin Makyaj Nasıl Yapılır (Makyaj Fikirleri ve Eğitimleri)

Kahverengi Gözler İçin Makyaj Nasıl Yapılır (Makyaj Fikirleri ve Eğitimleri)Kahverengi Gözler İçin Makyaj Nasıl Yapılır (Makyaj Fikirleri ve Eğitimleri)Kahverengi Gözler İçin Makyaj Nasıl Yapılır (Makyaj Fikirleri ve Eğitimleri)Kahverengi Gözler İçin Makyaj Nasıl Yapılır (Makyaj Fikirleri ve Eğitimleri)Kahverengi Gözler İçin Makyaj Nasıl Yapılır (Makyaj Fikirleri ve Eğitimleri)Kahverengi Gözler İçin Makyaj Nasıl Yapılır (Makyaj Fikirleri ve Eğitimleri)Kahverengi Gözler İçin Makyaj Nasıl Yapılır (Makyaj Fikirleri ve Eğitimleri)Kahverengi Gözler İçin Makyaj Nasıl Yapılır (Makyaj Fikirleri ve Eğitimleri)Kahverengi Gözler İçin Makyaj Nasıl Yapılır (Makyaj Fikirleri ve Eğitimleri)Kahverengi Gözler İçin Makyaj Nasıl Yapılır (Makyaj Fikirleri ve Eğitimleri)Kahverengi Gözler İçin Makyaj Nasıl Yapılır (Makyaj Fikirleri ve Eğitimleri)Kahverengi Gözler İçin Makyaj Nasıl Yapılır (Makyaj Fikirleri ve Eğitimleri)Kahverengi Gözler İçin Makyaj Nasıl Yapılır (Makyaj Fikirleri ve Eğitimleri)

Hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

Dramatik Renkli Eyeliner Nasıl Uygulanır?

Renkli göz kalemi renkli makyaj kullanmayı kolaylaştırmanın harika bir yoludur. Parlak renkli göz farına göre …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir