Kadınlar İçin 22 Popüler Kolay Kısa Saç Kesimi

Kızların yapabileceği en büyük hatalardan biri, kadınsı ve seksi görünmek için uzun, akıcı kilitleri olması gerektiğine inanmaktır. Uzun saç elbette her tür kızda kesinlikle çarpıcı görünebilse de, kişisel olarak en iyi şekilde görünmek için bu saç stiline güvenmenize gerek yok. Yaz hızla yaklaşıyor ve bununla birlikte sıcak hava ve bol miktarda yeni stil geliyor. Bu nedenle, şimdi dalmak ve muhteşem kısa bir saç kesimi yapmak için mümkün olan en iyi zaman.

Uzun buklelerinizi kesmeyi tercih ettiğinizde geri dönüş yok, bu yüzden sizin için mükemmel stili seçmeniz çok önemli. İster şık bir bob ya da dalgalı bir peri mahsulü için gidin, bu şık kısa saç kesimlerinde burada bol miktarda ilham bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Buz kraliçesi

Platin sarısı/gümüş peri kesiminden daha zarif ve daha parlak ne olabilir? Bu çarpıcı stil, mükemmel bir şekilde kesilmiş ve geniş bir yan saçak ile tamamlanmıştır. Bu da yetmezmiş gibi buzlu tonlar da modelin soluk tenini tamamlıyor.

Kiraz Katmanları

Bu dalgalı peri mahsulü hakkında en çok neyi sevdiğimizi söylemek zor. Kiraz kırmızısı rengi tüm cilt tonlarında muhteşem görünecek ve çok katmanlı ve oldukça yığılmış sırtlı açılı kesim tamamen trend görünüyor.

Kiraz Çizgileri, Mezun Bob

Sevimli kiraz kırmızısı renk şemasına sadık kalan bu açılı bob, arkada yığılmış, dalgalı katmanlarla ön tarafta şık ve düzdür. Renk, çok cüretkar bir şey yapmak istemeyen herkes için mükemmeldir.

içinde başka bir seçim bir Bob ile bir orta uzunlukta katmanlar ve bir romantik buklelerin bolluğu– romantik bir hikaye kitabından yeni çıkmış gibi görüneceksiniz!

Gümüş ve Sarışın Peri

Klasik bir peri mahsulünü güncellemenin bir yolu, şu anda tamamen moda olan farklı renkler ve gümüş tonları ile denemeler yapmaktır. Kısa kesiminizin altını parıldayan bir gümüş rengine boyayın ve gerçekten eğlenceli bir görünüm için üst ve buzlu sarıyı koruyun.

Ombre ile Dalgalı Peri

Bu, her boy, yaş ve yüz şeklindeki kızlarda gurur verici göründüğü defalarca kanıtlanmış klasik bir kırpılmış kesimdir. Sarıdan kahverengiye kademeli ombre solması saça tanım ekler ve dalgalı katmanları öne çıkarır.

Kısa Asimetrik Peri kesimi

Bunun gibi orantısız bir peri mahsulü, özelliklerinizi sergilemenin mükemmel bir yoludur. Bir tarafı yüzünüzü çerçevelemek için biraz uzun tutun, diğer tarafı ise gözlerinizi ve kemik yapınızı açacak kadar kısa kesin. Bu harika bir kısa saç modeli hareket halindeyken kadın, ya da sizden olanlar için sadece almakla ilgilenme ile çok zaman saçın. Tarzınızın daha şık olması gerekiyorsa, saç takı sıcak bir trend ve “Tam da Doktor’un emrettiği şey!”

Peter Pan

Bu gösterişli bordo mahsul, iri gözlü ve güzel bir kemik yapısına sahip her kız için mutlak bir zorunluluktur. Pek çok pürüzlü katman, mükemmel şekilde yüz çerçeveleme ve sizi tamamen genç gösterecek.

cilalı gümüş

Bu mükemmel şekilde parlatılmış peri, kısa, üst üste dizilen katmanlar ve çarpıcı açılı patlamalarla çarpıcı görünüyor. Renk, beyaz sarının o kadar şaşırtıcı bir tonu ki, neredeyse buzlu bir gümüş tonuna sahip. Bu peri saç kesimini seviyorsanız, daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

platin peri

Çarpıcı açılı kesim ve dikenli katmanlarla birleştirilmiş platin sarısının buzlu tonu, herkesin kalabalığın içinde öne çıkmasını sağlayacaktır. Bu görünümü yeniden yaratmak için en beyaz sarışın tonunu ve süper kısa katmanları tercih edin.

Altın gül

Bu büyülü peri kesiminin yumuşak pembe renginde çok romantik bir şey var. Eğlenceli renklerle denemeler yapmak istiyor ancak çok canlı bir şey yapmak istemiyorsanız, bunun gibi ince bir pastel dokunuşu deneyin.

Geri Hakkında Her Şey

Bir peri kesimini sallamanın en iyi yanlarından biri, saçınızın arkasını göstermenin nadir bir fırsat olmasıdır. Dramayı gerçekten arkada tutmak istiyorsanız, beyaz sarışın mahsulünüzün katmanlarını kısa ve üst üste tutun.

Pastel Mavi Ters Ombre

Çoğumuz ombre saçı koyu bir renkle resmettiğimizde, saçın alt kısmında gökkuşağı rengine sahip doğal bir gölge hayal ederiz. Ters ombre, koyu renkle başlayıp daha incelikli bir renkle solarak stili baş aşağı çevirir. Bu pastel mavi, kademeli bob, ters ombrenin ne kadar inanılmaz görünebileceğini kanıtlıyor.

süper kısa

Hala şık görünmekle birlikte yönetimi inanılmaz derecede kolay bir saç kesimi istiyorsanız, peri kesiminizi süper kısa tutun ve birkaç ince katmanla kırpın.

karamel girdap

Bu tatlı saç modeli neredeyse yemek için yeterince iyi görünüyor. Bu iltifat şeklini yeniden oluşturmak için saçı yanlarda kısa, üstte daha uzun ve hafif dalgalı tutun. Bal sarısı ve karamel kahverengi kombinasyonu, özellikle kısa girdaplı saçlarda mükemmel bir uyum sağlar.

Düzensiz Katmanlarla Alttan Kesim

Bu süper sinirli kesim, seksi ve erkeksi olmanın mükemmel karışımı. Kademeli bir solma yerine, stilinizi heyecanlandırmak için düz bir alt kesimden dalgalı, karışık katmanlara geçin.

Soğuk Tonlu Mahsul

İşte pastel mavi tonlarının kısa peri kesimleriyle ne kadar güzel gittiğine dair başka bir örnek. Bu renk, canlı ve inceliğin mükemmel karışımıdır ve tüm cilt tonlarındaki kızlarda havalı görüneceğinden emin olabilirsiniz.

Yan Süpürme

Çok sayıda uzun katman ve bazı yüz çerçeveleyen yan patlamalarla gurur duymasını sağlayın. Bu kesim, istediğiniz zaman stili değiştirebilmeniz için yeterince çok yönlüdür, ancak kolayca yönetilebilecek kadar kısadır.

Kirli Katmanlar

Kısa peri kesimin arkada katmanlarla yığılmışsa, her zaman onları dikmek zorundaymışsın gibi hissetme. Ekininiz, katmanlarınızı aşağı doğru fırçaladığınızda, onları karışık ve biraz dağınık tuttuğunuzda aynı şekilde çarpıcı ve yapılandırılmış görünebilir. Burada daha fazla kısa saç modeli bulun.

Şarap Kırmızısının Öne Çıkanları

Şarap kırmızısının bu morumsu tonu gibi eğlenceli renklerle oynayabilir, ancak sofistike ve işe uygun kalabileceğinizi hiç merak ettiniz mi? Yan patlamalardan geçen şok edici gölgenin birkaç özelliği hem sade hem de göz alıcı görünüyor.

Ekstra Kısa Mezun Bob

Kısaltılmış bir peri büyütüyorsanız veya hem şık bob hem de süper kısa kesimin faydalarından yararlanmak istiyorsanız, bu görünüm sizin için ideal olabilir.

pürüzlü kesim

Bu zıt, sinirli kesimi deneyerek içinizdeki serseri prensesi serbest bırakın. Soluk mavi bir renk tonu ile böyle cesur bir mahsulü çıkarmak için oldukça emin olmalısınız.

Ekstra Uzun Patlama

Önemli ölçüde açılı ekininizin ön kenarını çok uzun tutun. Bu kesimdeki aşırı A-çizgisi, aynı anda hem uzun, feminen kilitlerin hem de kısa dikenli saçların keyfini çıkarmanızı sağlar.

50 yaş üstü kadınlar için şık kısa saç stili

50 yaş üstü kadınlar için şık kısa saç stili

Basit, kolay bob kesim, olgun bayanlarda popülerdir.

Hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

Köklü Saçları Sallamanın 7 Yolu – Trendy Ombre Balayage Saç Modelleri

Saçınızı boyamak veya ağartmak, son randevunuzdan bu yana üç hafta geçene ve renkli saçlarınızdan koyu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir