Harika Ombré Dudakları Nasıl Çekilir ve 15 Ombre Dudak Fikirleri

Güzellik Trendleri: Muhteşem Ombré Dudakları Mükemmel Şekilde Nasıl Çekilir?

üzerinden

Ombré dudak trendini denemek istiyor ancak nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, öğrenmek için okumaya devam edin. ombré dudak nasıl çekilir kolayca ve hayal kırıklığı olmadan.

1. Renkleri Doğru Seçin

Ombré Dudakları Nasıl Çekilir

üzerinden

Ombre dudaklar söz konusu olduğunda renklerinizi dikkatli seçmeniz çok önemlidir. Cesur bir görünüm ya da daha yumuşak, daha ince bir bitiş için gidiyor olsanız da, kullandığınız ruj tonlarının tamamlayıcı olduğundan ve birbirine iyi uyum sağladığından emin olmak istersiniz.

2. Araçlardan Yararlanın

Ombré Dudakları Nasıl Çekilir

üzerinden

Ürünü her sabah dudaklarınıza sürmek için sadece rujunuzun mermisini kullanmaya alışmış olabilirsiniz. Ancak, ombré dudaklar daha karmaşık olduğundan, başarılı bir şekilde çıkarmak için daha fazla araca ihtiyaç duyarlar.

Ombré dudaklar uygulamadan önce elinizde minik açılı bir fırça ve küçük yuvarlak bir fırça olduğundan emin olun. Dudaklarınızın etrafında tanımlanmış, kesin çizgiler oluşturmak için açılı fırçaya ve birden fazla ruj tonunu bir araya getirmek için yuvarlak fırçaya ihtiyacınız olacak.

3. İnce Bir Şey Deneyin

Ombré Dudakları Nasıl Çekilir

üzerinden

Ombré dudak trendini denemek istiyor ama aynı anda mor ve parlak pembe ruju sürmekten korkuyorsanız endişelenmenize gerek yok. Birbirine çok benzeyen iki ruj tonu seçerek iki tonlu görünümün daha ince bir versiyonunu seçin. Birinin diğerinden sadece iki ila üç ton daha koyu veya daha açık olduğundan emin olun.

Bu benzer renkleri kullanmak, gösteriyi çalmadan dudaklarınıza ilgi katan ince bir ombré görünümü yaratacaktır.

4. Doğru Yerlere Başvurun

Ombré Dudakları Nasıl Çekilir

üzerinden

Geleneksel ombré dudakların ardındaki temel felsefe, bir renk gradyanı yaratmanızdır. Bu degradeyi oluşturmak için genellikle rujun koyu tonunu dudaklarınızın dış kenarlarına uygulamak ve daha açık tonunu dudaklarınızın iç merkezinde tutmak istersiniz.

Bununla birlikte, dilerseniz degradeyi değiştirerek ve aydınlıktan karanlığa geçerek her zaman oynayabilirsiniz.

5. Dudaklarınızı Birlikte Bastırın

Ombré Dudakları Nasıl Çekilir

üzerinden

Mükemmel ombré dudak görünümünü zahmetsizce elde etmenin kolay bir yolu, dudaklarınızı birbirine bastırmaktır. Kullanmak istediğiniz koyu ruj tonunu dudaklarınızın tamamına sürerek başlayın; Uygulamayı dudaklarınızın ortasına yakın bir yerde daha hafif tutun.

Ardından, dudaklarınızdan sadece birinin iç kısmına daha açık bir ruj tonu uygulayın. Dudaklarınızı birbirine bastırın ve işte! Mükemmel bir bitiş için minimum düzeyde karıştırma gerektiren kusursuz bir ombré dudak görünümü elde edeceksiniz.

6. Dudak Kalemi Kullanın

Ombré Dudakları Nasıl Çekilir

üzerinden

İki farklı ruj tonu kullanmak yerine daha koyu bir ruj tonu da kullanabilirsiniz. Ruj renginizden en az iki ton daha koyu bir dudak kalemi ile dudaklarınızı hizalayın; çizgiyi normalde olduğundan daha kalın yapın. Ardından, dudaklarınızı daha açık bir ruj tonuyla doldurun, dışa doğru karıştırın ve işiniz bitti.

7. Kapatıcıyı Uygulayın

Ombré Dudakları Nasıl Çekilir

üzerinden

Ombré dudak görünümünüzü oluşturmayı bitirdikten sonra daima dudaklarınızın dış kenarlarına kapatıcı uygulayın. Bu son dokunuş, görünümünüzü temizlemeye ve pürüzsüz, düzenli bir sonuç elde etmenize yardımcı olur.

Ombré dudakları bir ton beceri gerektiriyor gibi görünüyor, ama aslında onları sallamak oldukça kolay. Öğrenmek için bu gönderideki ipuçlarını kullanın ombré dudak nasıl çekilir Sabahın erken saatlerinde, yanlışlıkla iki farklı ruj tonu uygulamış gibi görünmeden başarılı bir şekilde.

Ve işte burada ombre dudak eğitimi Dailyfrezz’den!

ombre dudaklar

ombre dudaklar

Dudak makyajı fikirleri 2017- Mükemmel ombre dudaklar! üzerinden

ombre dudaklar

Koyu ombre dudak fikirleri /instagram @oinloacicalion

ombre dudaklar

adım adım ombre dudaklar eğitimi / covergirl.com’dan görüntü

Katy Kat Mat rujları kullanmak

ombre dudaklar

koyu kırmızı mor ombre dudaklar

ombre dudaklar

pembe ombre dudaklar

ombre dudaklar

adım adım ombre dudaklar

ombre dudaklar

nasıl yapılır: adım adım ombre dudak eğitimleri /aracılığıyla

Hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

Kahverengi Gözler İçin Makyaj Nasıl Yapılır (Makyaj Fikirleri ve Eğitimleri)

Kahverengi gözler benzersiz bir şekilde güzeller. Birçok insan, kahverengi gözlerin olası tüm göz renklerinin en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir