Evde jelimsi ve akrilik tırnaklar nasıl çıkarılır?

Jel cila evden nasıl çıkarılır

Jel cilayı çıkarma zamanının geldiğini düşündüğünüzde tırnaklarınızı incitmemek için yırtmamaya dikkat edin; Aslında, sadece birkaç malzemeye ihtiyacınız var: pamuk, bir dosya, alüminyum, turuncu bir çubuk veya tırnak eti itici ve aseton (tırnaklarınızı çıkarmak için kullandığınız normal şey olabilir, ancak saf aseton üzerine de bahse girebilirsiniz).

İlk adım, parlamayı gidermek için çok yüzeysel tırnağı törpülemek, ardından pamuk toplarını asetonla ıslatmak (çok iyi nemlendirilmiş olduklarından emin olmak), doğrudan tırnağa yerleştirmek ve parmağı bir parça alüminyum ile sarmak (tercihen) olacaktır. parlak tarafı aşağı gelecek şekilde), bu adımı tüm tırnaklarda yapın ve 10-15 dakika bekleyin.

Süre dolduğunda, mine tabakasının soyulup soyulmadığını kontrol edin, değilse birkaç dakika daha bekleyin. Ardından çıkarmak için turuncu çubuğa veya kütikül iticiye yaslanın. Fikir, tırnağı incitmemek için çizmemek olduğundan, çok kolay çıkarılması gerektiğini unutmayın.

Tüm emayeyi çıkardıktan sonra, bir eğe ile şekillendirin ve başka bir özel eğe ile parlatın. Son adım şeffaf bir sertleştirme işlemi kullanmak olacaktır, aslında tekrar boyamadan önce birkaç gün bu şekilde bırakmanızı öneririz.

Hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

Dramatik Renkli Eyeliner Nasıl Uygulanır?

Renkli göz kalemi renkli makyaj kullanmayı kolaylaştırmanın harika bir yoludur. Parlak renkli göz farına göre …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir