Derin Set Gözler İçin En İyi 7 Makyaj İpucu

Derin Set Gözler İçin En İyi 7 Makyaj İpucu

Derin gözlere sahipseniz, göz makyajınızın gözlerinizi öne getirerek daha büyük görünmesini ve başınızın içine çöküyormuş gibi görünmesini engellemesini istersiniz. Keşfetmek için daha fazlasını okuyun derin gözler için makyaj ipuçları Günlük güzellik rutininize kolayca dahil edebileceğiniz bir ürün.

1. Kapatıcı Kullanın

Derin Set Gözler İçin En İyi 7 Makyaj İpucu

üzerinden

Gözlerinizin altındaki koyu halkalar, derin gözleriniz olduğunda daha belirgin bir şekilde öne çıkabilir ve gözleriniz kafanıza geri çekiliyormuş gibi görünmesini sağlayabilir.

Göz makyajınızı uygulamadan önce, gözünüzün altındaki tüm bölgeye renk düzeltici bir kapatıcı karıştırarak koyu halkalarınızdan kurtulun. Cakey görünmeden karanlığı örtmek için en fazla ürünü katlamak için kapatıcıyı silmeden patlatın.

2. Göz Çevrenizi Vurgulayın

göz makyajı
göz makyajı – makyajbysimran_
Parıltılı dumanlı göz😍 Bu görünüm hakkında ne düşünüyorsunuz?😍
Parıltılı gölgeyi LOOOVE’u seviyorum.
Detaylar:
@gerard Cosmetics @hyimjen temiz kanvas göz tabanı*
@samplebeauty The Equalizer paleti cilt 1
@doseofcolors Arkadaşlık paleti
@withlovecosmetics.co pırıltılar*
@henaahainaabeauty Shuqra’da kirpikler(kod SIMRAN10)*
@etiket_uk Düşes vurgulayıcı*
@morphebrushes fırçalar, kaş kremi ve jel(kod GLAMFAM1195)*
@boujeebeautyin fırçaları (kod SIMRAN5)*
@rufa_beauty brushes(kod SIMRAN)*
@houseoflashes kirpik yapıştırıcısı
* ile işaretli ürünler markaların hediyesidir.

Göz çevrenize aydınlatıcı uygulamak, gözlerinizin daha büyük, daha parlak ve daha az derin görünmesini sağlayabilir.

Gözlerinizin iç köşelerini, kaş kemiğinizi ve gözlerinizin dış kenarlarındaki alanı öne çıkarmak için parlak beyaz veya nötr, şampanya rengi aydınlatıcı kullanın.

3. Kaş Kemiğinize Odaklanın

Derin Set Gözler İçin En İyi 7 Makyaj İpucu

üzerinden

Kaş kemiğinizin yakınında konsantre göz makyajı, kaldırılmış ve daha ileriye dönük göz yanılsaması yaratmanıza yardımcı olabilir.

Kaş kemiğinizi geliştirmek için açık renkli bir göz farı kullanın. Çizgili, pürüzlü bir görünümü önlemek için kaş kemiğinize uyguladığınız makyajı göz makyajınızın geri kalanıyla karıştırdığınızdan emin olun.

4. Işıltıyı Eksik Etmeyin

Derin Set Gözler İçin En İyi 7 Makyaj İpucu

üzerinden

Işıltılı bir bitiş ile göz makyajı kullanmak, dikkatleri gözlerinize çekmeye yardımcı olabilir ve gözlerinizi kafanıza çekmek yerine dışarı fırlıyormuş gibi gösterebilir.

Işıltılı bitişli açık renkli bir göz farı deneyin. Veya baştan sona bir ışıltı için bitmiş göz makyajınızın üzerine yarı saydam bir ışıltılı toz uygulayabilirsiniz.

5. Hafif Bir Taban Kullanın

Derin Set Gözler İçin En İyi 7 Makyaj İpucu

üzerinden

Farınızın geri kalanını uygulamadan önce göz kapağınıza hafif bir baz renk uygulamalısınız. Bu temel renk, gözlerinizi aydınlatmaya, daha büyük görünmelerine ve yüzünüzün geri kalanına karşı daha fazla öne çıkmalarına yardımcı olabilir.

6. Köşenize Renk Katın

Derin Set Gözler İçin En İyi 7 Makyaj İpucu

üzerinden

Gözlerinizin iç köşelerine parlak veya ışıltılı bir renk eklemek, gözlerinize dikkat çekmenize ve daha az derin görünmelerine yardımcı olabilir.

İç köşelerinize bir renk patlaması ya da parıltı uygulamak istemiyorsanız, uyguladığınız açık renk temel rengi gözlerinizin iç köşelerine kadar uzatarak onları aydınlatmaya özen gösterin.

7. Tamamlayıcı Renkler KullanınDerin Set Gözler İçin En İyi 7 Makyaj İpucu

üzerinden

Derin gözlere sahipseniz, gözlerinizin konumundan çok rengine dikkat çekmeye çalışmalısınız. Bunu yapmanın harika bir yolu, gözlerinizin doğal rengini ortaya çıkaran ve daha parlak ve canlı görünmelerine yardımcı olan göz makyajı renkleri kullanmaktır.

Derin gözlere sahip olduğunuzda makyaj uygulamak zor olabilir. Sinirli hissediyorsanız, kullanın derin gözler için makyaj ipuçları Bu gönderide makyaj rutininizi dönüştürmek ve doğal özelliklerinizi geliştirmek için özelleştirmek için.

Hakkında admin

Ayrıca Kontrol Et

Dramatik Renkli Eyeliner Nasıl Uygulanır?

Renkli göz kalemi renkli makyaj kullanmayı kolaylaştırmanın harika bir yoludur. Parlak renkli göz farına göre …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir